Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niedługo ochroniarz w stokrotce czy biedrze bedzie zatrzymywał prawko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponad 8 miliardów zł. są winni nam/SKARBOWI PAŃSTWA/ ALIMENCIARZE ,a my co własne dzieci chowamy w rodzinach nie rozbitych dlaczego musimy za to pękać.Przy zakładaniu związku legalnego czy na kocią łapę też trzeba myśleć ,co są winne dzieci ,że rodzice nie dorośli co winien podatnik,że ktoś zaspokoił ''chuć ''i na tym zaprzestał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże w jakim chorym kraju my zyjemy...,,i ja mam tu rodzić??'' cytując wspaniałą polską komedię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem na jakiej podstawie, (tak rozumiem tekst) mopr mógł skierować wniosek o zabranie prawa jazdy. 1. mopr wiedział chyba w jaki sposób dłużnik spłaca zadłużenie i skąd posiada pieniądze 2. w mopr pracują idioci do potęgi entej przecież to logiczne, że jak zabiorą prawo jazdy to straci prace i nie będą spłacane długi 3. mopr zamiast pomagać to utrudnia życie i moim zdaniem powinien dyrektor tej placówki wyciągnoć konsekfecje wobec nie kompetenych pracowników 4, w mopr bez kitu pracują debile skoro podpierają się informacjami od komornika, że nie spłaca to oni też posiadają swoje informacje na temat każdego dłużnika i jako państwowa placówka która powinna pomóc wyjść dłużnikowi z problemu to powinna zweryfikować informacje od komornika ze swoimi informacjami i wtedy podejmować ODPOWIEDZIALNE wnioski 5. też nie rozumiem postępowania mopr, komornika i samorządowe kolegium odwoławcze moim zdanie jest to celowe utrudnienie życia pana Tomasza. podobną sytuacje z prawkiem ja miałem ale to inna sprawa. jak to się mówi sprawa sprawie nie równa. a co najśmieszniejsze to mi zabierali drugi raz prawo jazdy które miałem zabrane w 2008 roku. co mogę powiedzieć kocham jeździć samochodami i też straciłem pracę którą lubiłem wykonywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie chodzi o to czy Pan Konrad zasłużył czy nie, czy pokrzywdzony czy nie. Problem polega na tym, że jeśli znalazł pracę i płacił to zawsze coś, chłop próbował się wywiązać. A jeśli urząd mu to uniemożliwia zasłaniając się paragrafem to Pan Konrad trafi do paki i my (TAK!!! MY!!!) będziemy musieli płacić na niego i jego dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO SĄ JEGO DZIECI kropka!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest żenujące. Osoby ze średnim wykształceniem wyłapią prosty błąd logiczny w argumentacji 'Sadula'. Jak za nie regularność we wpłatach jakiegokolwiek zobowiązania można człowiekowi zabrać prawo jazdy - to niedorzeczne. ŻENADA - ludzie wspierajcie się duchowo bo żyjemy w popapranym kraju. Hallelujah.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alimenty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli miał alimenty płacić od2009 roku.to dlaczego tego nie robił.myślał że go to wszystko ominie.to się grubo mylił.jestem ciekawa jak się utrzymywał przez tyle lat.proste pracował na czarno aby komornik z niego nie ściągał należności.a teraz się dziwi że stracił prawko.poprostu żenada.nie popieram takiego człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymaganie od urzędnika, żeby myślał logicznie? Ogromna przesada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponad 8 miliardów zł. są winni nam/SKARBOWI PAŃSTWA/ ALIMENCIARZE ,a my co własne dzieci chowamy w rodzinach nie rozbitych dlaczego musimy za to pękać.Przy zakładaniu związku legalnego czy na kocią łapę też trzeba myśleć ,co są winne dzieci ,że rodzice nie dorośli co winien podatnik,że ktoś zaspokoił ''chuć ''i na tym zaprzestał.
w tym spora suma zadłużenia "przywódcy" obrońców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nazwiska tych szmaciarzy !!! w cywilizowanych krajach takie bydło ponosi konsekwencje, niszczą naród za pieniądze podatników !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tu jest pole do popisu dla nowych władz ,wszystkich którzy maczali w tym palce-skrajna głupota i podłość ,ludzie gdzie my żyjemy...........?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy po tych urzędach siedzą sami bezmózgowcy no bo tak z tego artykułu wynika!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JEST POLSKA PANSTWO PRZYJAZNE OBYWATEOWI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest. W tych urzędach "pracują" same baby, często same po rozwodach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOPR Lublin = WSTYD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZKI PAN......... 50,-/MIES. SUGESTIA DLA ŻONY- KOBIETO - IDŹ PRACOWAĆ NA CZARNO, PŁAĆ 50,-/MIS. I MÓW, ŻE SIĘ STARASZ , ALE CIĘ NIE STAĆ. KRZYWDY CHYBA DZECIOM NIE ZROBI. CHOCIAŻ ...........???????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W związku z długiem alimentacyjnym zabranie prawa jazdy jest NIELEGALNE , polecałbym napisać skargę, a jeżeli to nie pomoże wkroczyć na drogę sądową,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wprost niewiarygodne. Brak słów na takie postępowanie osób, które powinny pomagać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...